www.mosrzsabinov.sk - MOSRZ Sabinov
DOMOV Neznámy
Kalendár
Dnes je: Streda
13. november. 2019

Sviatok má:
dnes: Stanislav
zajtra: Irma
pozajtra: Leopold
včera: Svätopluk

Povolený čas rybolovu
v mesiaci november.

Vody
kaprové: 06.00 - 21.00,
pstruhové: 07.00 - 19.00,
lipňové: 07.00 - 19.00.
Viac na celý ROK ...
Hlavné menu
Vyhľadávanie
Zmeny v zákone a vyhláške
Rybárske WEB stránky

 Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
Slovenský Rybársky Zväz
RADA Žilina


 Trebišov - MO SRZ
Naša družobná MO SRZ Trebišov -

Banská Bystrica - MsO SRZ
Banská Bystrica - MsO SRZ

Banská Štiavnica - MO SRZ
Banská Štiavnica - MO SRZ

Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
Bánovce nad Bebravou - MO SRZ

Čadca - MO SRZ
Čadca - MO SRZ

Čierna nat Tisou - MO SRZ
Čierna nat Tisou - MO SRZ

Dolný Kubín - MO SRZ
Dolný Kubín - MO SRZ

Drahovce - MO SRZ
Drahovce - MO SRZ

Galanta - MsO SRZ
Galanta - MsO SRZ

Gelnica - MO SRZ
Gelnica - MO SRZ

Hanušovce / Topľou - MO SRZ
Hanušovce / Topľou - MO SRZ

Hlohovec - MsO SRZ
Hlohovec - MsO SRZ

Holíč - MO SRZ
Holíč - MO SRZ

Komárno - MsO SRZ
Komárno - MsO SRZ

Košice - MsO SRZ
Košice - MsO SRZ

Kysucké Nové Mesto - MO SRZ
Kysucké Nové Mesto - MO SRZ

Levice - MsO SRZ
Levice - MsO SRZ

Liptovský Mikuláš - MsO SRZ
Liptovský Mikuláš - MsO SRZ

Lučenec - MsO SRZ
Lučenec - MsO SRZ

Martin - MsO SRZ
Martin - MsO SRZ

Michalovce - MsO SRZ
Michalovce - MsO SRZ

Mivaedi - autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca značky MIVARDI.
Fishing team s.r.o.
Bratislavská 45.
917 02 Trnava.

MOSRZ Orlov
MOSRZ Orlov - predseda MO SRZ Orlov Vojtek Rudolf, Mgr.

Nitra - MsO SRZ
Nitra - MsO SRZ

Nové Zámky - MsO SRZ
Nové Zámky - MsO SRZ

Piešťany - MsO SRZ
Piešťany - MsO SRZ

Poprad - MO SRZ
Poprad - MO SRZ

Považskobystricky rybár
Považskobystricky rybár

Prešov - MsO SRZ
Prešov - MsO SRZ

Prievidza - MsO SRZ
Prievidza - MsO SRZ

Púchov - MO SRZ
Púchov - MO SRZ

Ružomberok - MsO SRZ
Ružomberok - MsO SRZ

Rybárske potreby
Rybárske potreby
-internetový obchod


Senica - MsO SRZ
Senica - MsO SRZ

Spišská Nová Ves - MO SRZ
Spišská Nová Ves - MO SRZ

Stará Ľubovňa - MO SRZ
Stará Ľubovňa - MO SRZ

Stará Turá - MO SRZ
Stará Turá - MO SRZ

Športový rybár
Rybárske potreby

Šurany - MsO SRZ
Šurany - MsO SRZ

Topoľčany - MO SRZ
Topoľčany - MO SRZ

Trenčín - MsO SRZ
Trenčín - MsO SRZ

Trnava - MsO SRZ
Trnava - MsO SRZ

Želiezovce - MO SRZ
Želiezovce - MO SRZ

Žilina - MsO SRZ
Žilina - MsO SRZ

[ Pozri ZOZNAM ]
ZO SRZ : KONTAKTY
Adresár ZO SRZ : Prešovský kraj
Panoráma VN Jakubovany
Ako sa stať členom MO SRZ
Digitálna mapa Sabinov
Rybársky dom
Mapa Sabinova
TV relácia - “Na rybách"
TV relácia – “Na rybách – Petrov zdar!”
MRK.CZ - Rybárske videá
Zaujímavé vídea
MO SRZ Sabinov: Zasadnutie výboru

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Element_final
ZASADAL VÝBOR

Priatelia,

piatkové zasadanie výboru prebiehalo podľa programu a prebrali sa všetky plánované body, keď na úvod sa predstavili prizvaní noví záujemcovia o členstvo u nás, aby sa krátko predstavili a aby sme sa aj vzájomne zoznámili.

Potom zasadanie pokračovalo kontrolou plnenia uznesení a poštou, ktorej je stále dosť a prerokovaním došlých prihlášok o členstvo.

Výbor schválil prihlášky 6-tich žiadateľov a dúfame, že noví mladí členovia budú prínosom pre našu organizáciu.

Športový referent vyhodnotil výsledky jarného kola II. ligy plávanej, ktorý sa konali na Laborci v Humennom z pohľadu nášho družstva a vyúčtoval výdavky spojené s týmto kolom.

Pokračovalo sa vyhodnotením našich miestnych pretekov a Sabinovskej muhy 2019 spolu s vyúčtovaním výdavkov obidvoch týchto akcií a rokovanie sa presunulo k hlavnému bodu programu a to príprave detského víkendu plánovaného na záver júna.

Začneme v piatok 28. júna akciou venovanou postihnutým deťom a skončíme popoludní v nedeľu 30. júna vyhodnotením výsledkov 24 hodinových detských rybárskych pretekov a odovzdaním ocenení. Počet malých rybárov opäť bude závisieť aj na počasí, lebo stalo sa nám že pri nepríliš priaznivom a najmä chladnom počasí starostliví rodičia v obave aby deti nepochoreli, tak ich na preteky nepustili.

Preberali sme technické aj materiálne zabezpečenie akcie, rozdelili úlohy tak aby sme na ďalšom stretnutí v pondelok 24.6.2019 už iba doladili posledné drobnosti.

Veľmi by sme privítali, keby nám pri tejto trojdňovej akcii v poľných podmienkach pomohli aj naše členky, lebo ženská ruka v kuchyni určite by bola prínosom.

Správca štrkovísk oboznámil výbor s prácami ktoré sa urobili a ktoré sa v najbližšom čase budú realizovať.

V budúcom týždni sa opraví cesta okolo dvojky a trojky makadamovou drvinou, aby jamy vytlčené ťažkými autami a strojmi, skracujúcich si cestu cez naše štrkoviská, boli zasypané a aby sa netvorili nové koľaje po tráve. Rovnako sa znovu postavia dve nové WC-ká, aby sme trochu skultúrnili štrkoviská a dúfame že naši členovia sa budú o nich starať ako to svoje doma, lebo majú slúžiť v prvom rade im.

Vedúci rybárskej stráže pochválil členov RS za prejavené aktivity a zdôraznil, že sa sústreďujú najmä na prevenciu a usmerňovanie našich členov a preto loviaci na revíri CHAP budú častejšie navštevovaní členmi rybárskej stráže.

Ohľadom starostlivosti o majetok MO pokračujú práce so zabezpečovaním interiérového vybavenia miestnosti na poschodí Rybárskeho domu a práce na vonkajších vstupoch do obchodných prevádzok vo dvore sa budú riešiť v druhom polroku.

Výbor bol tiež krátko informovaný o počtoch disciplinárnych konaní, ktoré za uplynulé 5 mesiace disciplinárna komisia riešila a prebral a odsúhlasil sa upgrade programu evidencie členov MO v pokladni s príslušnou čiastkou na úhradu faktúry.


Sobota, 08.06. 2019 - 06:28:45
(Zobraziť celý článok | 3175 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
ZASADNE VÝBOR

Priatelia,

tento piatok podvečer znovu v Rybárskom dome zasadne výbor a podľa programu  plánuje prerokovať viaceré body, z ktorých najdôležitejším bude dôkladná príprava našich dvoch detských akcií organizovaných výborom tesne pred letnými prázdninami.

Vyhodnotí sa jarné kolo II. ligy plaváčkárov a pretekov Sabinovská Muha 2019 a vyúčtujú sa náklady, správca štrkovísk poinformuje o vykonaných prácach a o chystaných prácach na zveľaďovaní revírov a nášho majetku.

Hospodár poinformuje výbor o aktuálnom stave v plánovanom zarybňovaní našich revírov, o podaní žiadosti o súhlas na zavedenie najvyššej lovnej miery na kapra rybničného na našich revíroch.

Vedúci rybárskej stráže podá informáciu výboru o našom členovi, ktorý napriek zavesenému oznamu o všeobecnom zákaze lovu a napriek upozorneniu kolegu rybára lovil na štrkovisku č.1 v Rožkovanoch a privolanej rybárskej stráži odmietol sa preukázať svojimi rybárskymi dokladmi. 

Detský víkend s dvomi detskými akciami koncom júna a ich organizačné a technické zabezpečenie zaberú väčšinu plánovaného programu zasadania a aby sa nám obidve akcie úspešne vydarili, vrátime sa k nim v tomto mesiaci ešte raz a to týždeň pred ich konaním.

Ďalšie body programu budú prerokované podľa doplnených požiadaviek členov výboru.


Pondelok, 03.06. 2019 - 22:03:09
(Zobraziť celý článok | 1460 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
ZASADNE VÝBOR

Priatelia,

 v piatok o 18.00 hod sa na svojom riadnom zasadaní v Rybárskom dome stretne výbor a bude mu predchádzať ešte stretnutie so záujemcami o členstvo v našej MO o 17.00 hod.

Na programe zasadania výboru je vyhodnotenie otvorenia pstruhovej sezóny a primátoriek s vyúčtovaním výdavkov, tiež aktuálny stav prípravy našich nedeľných miestnych pretekov a Sabinovskej Muhy.

Výboru bude podaná informácia o vysádzaní vlastných pstruhových násad a o zlovovaní chovných pstruhových revírov a naša pani účtovníčka predloží členom výboru prehľad plnenia rozpočtu za I. Q 2019.

Súčasťou programu bude aj prijímanie nových 8 žiadateľov za členov našej MO, ktorí si podali prihlášky a ktorí sa pred zasadaním výboru zúčastnili stretnutia s členmi výboru.


Štvrtok, 09.05. 2019 - 21:13:07
(Zobraziť celý článok | 871 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
ZASADNE VÝBOR

Priatelia,

začal marec s vykúkajúcimi snežienkami a my vieme že každým dňom sa stále viac a viac blížime k začiatku novej sezóny.

Pred jej začiatkom dávame v prvom rade do pozornosti našim členom Prehľad niektorých zmien v novom zákone a vyhláške zavesený na našej stránke na ľavej strane aby si to mohli prečítať, lebo ako sme sa dozvedeli, niektorí si bez dôkladného prečítania nových pravidiel  mylne vysvetľovali že na štrkovisku č.3 s režimom CHAP si budú môcť privlastniť amura bieleho.

Samozrejme že to tak nie je a vo vlastnom záujme treba si preštudovať celý nový zákon a vykonávaciu vyhlášku, lebo neznalosť zákona neospravedlňuje a my všetci sme pri vode zodpovední sami za seba a svoje konanie

Preto aj o zmenách v zákone a vyhláške bude reč na piatkovom zasadaní výboru, ale najprv si na ňom preberieme našu nedávnu ČS s jej závermi a potom postupne prejdeme aj ostatné body bohatého programu.

Prerokujeme organizačné zabezpečenie vysádzania pstruhových násad a plán zlovovania chovných pstruhových potokov el. agregátom v tomto roku, prípravu na otvorenie pstruhovej sezóny a jej organizačné zabezpečenie, prejdeme si prihlášky záujemcov ktorí požiadali o členstvo v našej MO a s ktorými bolo úvodné stretnutie minulý piatok, doriešime hudbu na jesennú Rybársku večeru, prerokujeme nový návrh na úpravu termínov športových akcií na rok 2019 a povieme si pravidlá prijímania detí a mládeže nenavštevujúcich rybárske krúžky.

Tiež sa vrátime k niektorým už schváleným akciám aby všetci členovia výboru mali informácie o aktuálnom stave ich zabezpečovaní a potom aj k ďalším bodom programu a po zasadaní výboru budeme o tom informovať.  


Utorok, 05.03. 2019 - 12:12:27
(Zobraziť celý článok | 1841 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
Z výboru

Priatelia,

neočakávaný nárast počtu kormoránov v minulých dňoch, kedy už je rozmrznutá väčšina vodných plôch nás skutočne trochu zaskočil, ale našťastie poľovníci nám pomáhajú a snažia sa eliminovať týchto predátorov.

Rokovanie piatkového výboru trvalo dlhšie ako sme plánovali, lebo tej administratívnej roboty stále pribúda a za dva týždne sa opäť nazbierali mnohé nové veci ktoré sme museli kolektívne prejednať.

Prerokovali sa došlé žiadosti našich členov o prerušenie členstva a schvaľovaniu 16-tich nových prihlášok vo výbore bude predchádzať stretnutie všetkých záujemcov s členmi výboru v Rybárskom dome.

Prediskutoval a upravil sa aj návrh Plánu hlavných úloh výboru MO na rok 2019, výsledok hospodárenia v roku 2018, účtovná závierka za rok 2018, výsledok inventarizácie majetku MO, návrh rozpočtu na rok 2019, skutočné zarybnenie v roku 2018 a návrh plánu zarybnenia na rok 2019 a vyhodnotila sa brigádnická činnosť v roku 2018.

Prebral sa tiež navrhovaný plán opráv Rybárskeho domu vrátane potrebných rekonštrukčných prác, opráv a údržby v roku 2019 a plán hospodárenia na revíroch čo všetko by sme chceli realizovať z krátkodobého aj dlhodobejšieho pohľadu.

Informácia o bezpečnostnom dokumente GDPR pre našu MO sa presunula na budúci výbor kvôli neprítomnosti predkladateľa a bola podaná informácia ohľadom plechového skladu, skartovačky a tašky pre zakúpený notebook, odsúhlasil sa návrh na zakúpenie motorovej píly na rezanie vetracích otvorov v ľade a návrh na zakúpenie bubnovej kosačky nevyhnutnej na kosenie našich revírov.

Prebral sa rozpočet družstva našich plaváčkárov na rok 2019 na obidva súťažné kolá, boli predložené výsledky kontroly ktorú vykonala kontrolná komisia a ako posledný bod sa preberal doručený návrh nájomnej zmluvy s obcou Rožkovany na plánovanú výstavbu cyklotrasy cez naše štrkoviská, kde tento návrh prejde úpravami tak, aby zmluva zohľadňovala naše požiadavky ako prenajímateľa a aby prevádzka cyklotrasy v budúcnosti čím menej ovplyvňovala našu MO .


Streda, 06.02. 2019 - 12:15:21
(Zobraziť celý článok | 2204 bajtov | Hodnotenie: 0)
78 článkov (16 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Prejsť na:
Počítadlo
Verejných návštev
stránok od 1, 2007

[ Viac ]
Počet na stránke
Spolu: 42
Kamery
Kniha FLASH - Pre rybárov
Ankety
Ako sa Vám pačia naše stránky?

Nie
Čiastočne
AnoVýsledky
Ďalšie ankety

Hlasov 2797
Počasie
Predpoveď počasia : www.meteo.sk
Fáza mesiaca

SATELIT
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
Znečisťov. živ. prostredia
KALKULAČKA
Kalkulačka
 
Kurzový lístok ECB
Kurzový lístok EUR
12.11.2019
VlajkaUSD1.1015
VlajkaJPY120.24
VlajkaCZK25.499
VlajkaGBP0.85820
VlajkaHUF334.39
VlajkaPLN4.2747
VlajkaCHF1.0963
VlajkaRUB70.4859
VlajkaAUD1.6087
VlajkaCAD1.4588
Viac na webe NBS...
©2007
Správca stránok: Ing. Jozef Biroš
WWW.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.

Čas potrebný k spracovaniu stránky: 0.063 sekúnd
 1: Športový rybár - Peter Kóša
     1757 times
 2: Sabinov MO SRZ
     1898 times
 3: Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
     1827 times
 4: Banská Štiavnica - MO SRZ
     2135 times
 5: Banská Bystrica - MsO SRZ
     2475 times
 6: Rybárske potreby
     1572 times
 7: Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
     1588 times
 8: Považskobystricky rybár
     1852 times

Admin   
Infor. o registracii domeny