www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Menu
Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

 

Ako sa stať členom MO SRZ Sabinov:

Dospelý záujemca:

1. Vyplniť prihlášku za člena z webovej stránky a doručiť ju do poštovej schránky v podchode Rybárskeho domu, poslať ju poštou, alebo emailom na adresu našej organizácie. Tu je prihláška. 
2. K prihláške priložiť 1 ks fotografie záujemcu rozmerov ako na občiansky preukaz.
3. Po schválení prihlášky vo výbore a zaplatení zápisného a členského príspevku sa záujemca stáva členom a bude mu vydaný členský preukaz.
4. Potom má povinnosť absolvovať skúšku zo základných rybárskych vedomostí formou testu, z oblasti zákona číslo 139/2002 Z.z. o rybárstve a Vyhlášky číslo 185/2006 Z.z., ktorou sa vykonáva zákon o rybárstve a Stanov SRZ. Tu je odkaz na zákon a vyhlášku
5. Po úspešnom absolvovaní vedomostného testu si nový člen môže zakúpiť aj povolenia na rybolov a štátny rybársky lístok.


Deti od 6 do 14 rokov:

Členstvo detí vo veku od 6 do 14 rokov v rybárskych krúžkoch sa pre účely vydávania povolení na lov rýb, považuje za členstvo v SRZ.
Podmienkou vydania povolenia na lov rýb pre deti od 6 do 14 rokov je navštevovanie rybárskych krúžkov v školách, alebo školských zariadeniach počas školského roku. Vedúci rybárskych krúžkov vedú evidenciu detí v krúžkoch pre potreby MO SRZ, k vydaniu preukazov mladého rybára a povolení na rybolov deťom z krúžkov.


Deti do 6 rokov:

Deťom vo veku do 6 rokov môže byť vydané povolenie na lov rýb na bič zdarma, pričom môžu loviť len v sprievode dospelého člena SRZ, ktorý vykonáva dozor nad loviacim dieťaťom a zodpovedá za dodržiavanie rybárskych predpisov pri love.

Počítadlo návštev
109476
Používateľov dnes : 27
Používateľov včera : 128
Tento rok : 34102
Celkom užívateľov : 109475
Návštevy dnes : 86
Celkový počet náhľadov : 370198
Kto je on-Line : 3
Vaša IP Adresa : 3.239.2.192
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá