www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Menu
Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Priatelia,

chcem upozorniť, že povolenie na rybolov sa budú vydávať v  RYBÁRSKYCH POTREBÁCH  Patricia Matolová , Námestie slobody 79, Sabinov   1.poschodie , kde si zároveň môžete zakúpiť aj štátny rybársky lístok .  

A ako to bude prebiehať. Nové rybárske doklady bude náš pokladník cez soboty a nedele postupne spracovávať a dodávať v zalepených obálkach do predajne Rybárskych potrieb P. Matolová Sabinov, kde sa budú vydávať  v  Po – Pia  v čase od 09.00 hod  do 11.00 hod a  od 14.00 do 16.00 v sobotu od 9.00 do 11.00 hod. 

Treba si pamätať, že doklady budú vystavené vždy  iba členom, ktorých platby prišli na účet MO do piatku bežného týždňa. Neskôr došlé úhrady budú vybavené až týždeň neskôr. 

Vždy začiatkom týždňa v pondelok zverejníme na našej stránke mená členov, ktorých doklady na rok 2024 sú pripravené a členovia pre istotu si túto informáciu budú môcť overiť na tel. čísle 0907 941 654.  

Ak sa náhodou stane, že doklady nebudú pripravené a platba prebehla do piatka, treba po práci po  18.00 hod zavolať nášho pokladníka Petra Čubu na tel. 0918 596 676 a problém sa určite vysvetlí a vyrieši.

Ak bude člen potrebovať si kúpiť štátny rybársky lístok  k vystaveniu treba aj číslo svojho občianskeho preukazu a dátum platnosti lístka, ktoré je na ňom potrebné uviesť . Potrebné doniesť aj členský preukaz.

Zoznam našich členov, ktorí majú pripravené doklady /mená uvádzané bez titulov/Lukáš Mihok, Anton Perecár, Jozef Mihok, Tibor Vaľko, Jozef Goliáš, Tomáš Kipikaša, Daniel Novotný, Ján Šuťák, František Štofko, Miroslav Miko, František Šimko, Viktória Hycová, Jozef Vaľuš, Pavol Repaský, Michal Fečko, Vladimír Fortuna, Šimon Kordiak, Laura Letkovská, Jozef Drobňak, Ján Pigula, Alica Mollová, Vladimír Moll, Tomáš Kundrát, Daniel Gustáv Babej, Šimon Babej, Emanuel Mizerák, Jakub Koscelník, Vladimír Novotný, Jakub Novotný, Matúš Motýľ, Tomáš Mihok, Milan Ižarik, Matúš Bujňak, Stanislav  Letkovský (doniesť brigadnicky preukaz/

Počítadlo návštev
116982
Používateľov dnes : 43
Používateľov včera : 102
Tento rok : 4906
Celkom užívateľov : 116981
Návštevy dnes : 122
Celkový počet náhľadov : 396442
Kto je on-Line : 3
Vaša IP Adresa : 34.204.169.230
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá