www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Menu
Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Priatelia,

chcem upozorniť, že povolenie na rybolov sa budú vydávať v  RYBÁRSKYCH POTREBÁCH  Patricia Matolová , Námestie slobody 79, Sabinov   1.poschodie , kde si zároveň môžete zakúpiť aj štátny rybársky lístok .  

A ako to bude prebiehať. Nové rybárske doklady bude náš pokladník cez soboty a nedele postupne spracovávať a dodávať v zalepených obálkach do predajne Rybárskych potrieb P. Matolová Sabinov, kde sa budú vydávať  v  Po – Pia  v čase od 09.00 hod  do 11.00 hod a  od 14.00 do 16.00 v sobotu od 9.00 do 11.00 hod. 

Treba si pamätať, že doklady budú vystavené vždy  iba členom, ktorých platby prišli na účet MO do piatku bežného týždňa. Neskôr došlé úhrady budú vybavené až týždeň neskôr. 

Vždy začiatkom týždňa v pondelok zverejníme na našej stránke mená členov, ktorých doklady na rok 2024 sú pripravené a členovia pre istotu si túto informáciu budú môcť overiť na tel. čísle 0907 941 654.  

Ak sa náhodou stane, že doklady nebudú pripravené a platba prebehla do piatka, treba po práci po  18.00 hod zavolať nášho pokladníka Petra Čubu na tel. 0918 596 676 a problém sa určite vysvetlí a vyrieši.

Ak bude člen potrebovať si kúpiť štátny rybársky lístok  k vystaveniu treba aj číslo svojho občianskeho preukazu a dátum platnosti lístka, ktoré je na ňom potrebné uviesť . Potrebné doniesť aj členský preukaz.

Zoznam našich členov, ktorí majú pripravené doklady /mená uvádzané bez titulov/ Ján Piskura, Silvester Celeda, Dušan Horňak, Milan Odelga, Eva Berdisová, Marko Krajnik, Miroslav Berdis, Andrej Krivda, Ferdinand Krivda, Alex Krivda, Erich Slaminka, Ján Krehlík, Viliam Gruška, František Grega, Oliver Jusko, Patrik Jusko, Ladislav Borz, Jozef Kolin, Karol Leššo, Milan Varholik, Rastislav  Kolarčík, Jozef Miščík ,Dušan Andráš, Viliam Ňakat ml.,Viliam Ňakat, Alena Bibková, Marek Mačor, Jozef Horvát, Matúš Čeleda, Lukáš Čeleda, Štefan Dvorščák, Tamara Karabinošová, Patrik Maťaš, Lukáš Suško, Adrián Novický, Boris Novický, Pavol Hirko, Matej Štvarták, Andrej Štvarták, Nina Štvartaková, Tomáš Štvarták, Miroslav Šimko, Rastislav Bujňák, Mário Strelec, Anton Šimko,  Matúš Hudý,

Počítadlo návštev
116989
Používateľov dnes : 50
Používateľov včera : 102
Tento rok : 4913
Celkom užívateľov : 116988
Návštevy dnes : 181
Celkový počet náhľadov : 396501
Kto je on-Line : 2
Vaša IP Adresa : 34.204.169.230
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá