www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Menu
Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

V duchu tradície zavedenej sabinovskými rybárskymi predkami ešte v minulom storočí, sa v závere tohoročnej rybárskej sezóny opäť stretli rybári a priatelia rybárskeho športu, aby spoločne pri dobrom jedle a dobrej muzike strávili príjemný večer na Rybárskej večeri. 

Históriu tu nebudeme rozoberať, ale skalní priaznivci vedia, že ide o jednu z najstarších kultúrno-spoločenských akcií usporadúvanú rybármi v Sabinove, známu hlavne svojimi rybacími špecialitami, veselou polnočnou tombolou  ( 49 cien) a najmä pohodovou atmosférou.

Tohoročná Rybárska večera sa uskutočnila v sobotu 18.11.2022  v estrádnej sále MsKS v Sabinove. Do tanca nám hrala dvojica PETER@PATRIK  MUSIC TEAM.  Zábava bola taká dobrá , že skončila v neskorých raných hodinách.  Kto nebol môže ľutovať. 

Na záver by sme chceli poďakovať sponzorom, ktorí prispeli  cenami  do tomboly : Primátorovi mesta Sabinov, Primátorovi mesta Lipany, Starostovi obce Rožkovany, Lekárni MARKO Šarišské Michaľany, MO SRZ Orlov, MO SRZ Prešov,  Rybárskym Potrebám Patricia Matolová , rybárskym potrebám Fishfun, firmám  CERVA, Polomský s.r.o., Rypomix, Ján Semančík, Sergio s.r.o., Pekárni Pečovská Nová Ves, Mobilcentrum SB, Fotoslužbe Sabinov, Pedikúre Karakay, Kozmetike Pistráková, Kozmetike Lenka, Sporttim Sabinov, Kvety Aris, Jimmy s Family, ako aj osobám pán Dvorščák, pán Čarný, pán Nemčík, pani Čubová , pani Stašíková, pán Hlista.  Ešte raz ĎAKUJEME 

 

Počítadlo návštev
109477
Používateľov dnes : 28
Používateľov včera : 128
Tento rok : 34103
Celkom užívateľov : 109476
Návštevy dnes : 94
Celkový počet náhľadov : 370206
Kto je on-Line : 3
Vaša IP Adresa : 3.239.2.192
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá