www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Menu
Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Priatelia,

chcem upozorniť na zmenu výdajného miesta. Povolenie na rybolov sa budú vydávať v  RYBÁRSKYCH POTREBÁCH  Patricia Matolová , Námestie slobody 79, Sabinov   1.poschodie , kde si zároveň môžete zakúpiť aj štátny rybársky lístok .  

A ako to bude prebiehať. Nové rybárske doklady bude náš pokladník cez soboty a nedele postupne spracovávať a dodávať v zalepených obálkach do predajne Rybárskych potrieb P. Matolová Sabinov, kde sa budú vydávať  v  Po – Pia  v čase od 09.00 hod  do 11.00 hod a  od 13.00 do 16.00 v sobotu od 9.00 do 11.00 hod. 

Treba si pamätať, že doklady budú vystavené vždy  iba členom, ktorých platby prišli na účet MO do piatku bežného týždňa. Neskôr došlé úhrady budú vybavené až týždeň neskôr. 

Vždy začiatkom týždňa v pondelok zverejníme na našej stránke mená členov, ktorých doklady na rok 2023 sú pripravené a členovia pre istotu si túto informáciu budú môcť overiť na tel. čísle 0907 941 654.  

Ak sa náhodou stane, že doklady nebudú pripravené a platba prebehla do piatka, treba po práci po  18.00 hod zavolať nášho pokladníka Petra Čubu na tel. 0918 596 676 a problém sa určite vysvetlí a vyrieši.

Ak bude člen potrebovať si kúpiť štátny rybársky lístok  k vystaveniu treba aj číslo svojho občianskeho preukazu a dátum platnosti lístka, ktoré je na ňom potrebné uviesť.

Zoznam našich členov, ktorí majú pripravené doklady /mená uvádzané bez titulov/Lukáš Suško, Viliam Vojtek, Merňak Jozef, Kamil Knapik, Gabriela Ferencová, Stanislav  Ďurica, Adela Kuchárová, Rastislav Kuchár, Mikolaj Jozef, Olívia Mihoková, Jakub Sedlák, Kamil Sedlák, Matúš Mihok, Ľubica a Róbert Greško, Imrich Marcin st. a ml.,Dominik Varga, Marián Verešpej, Vincent , Jozef  Piskura, Peter Baka, Jozef Tobiaš, Dorota Piskurová, Tadeáš Piskura, Richard Piskura, Slavomír Letkovský, František Švač, Vladimír Vaňo, Jakub Kušnír, Joachin Bakoň, Timotej  Goliáš, Jozef Goliáš, Jozef Mihok, Martin Chovanec, Peter Kušnír, Patrik Kušnír, Lenka Grušková, Sára Markušová, Emil  Ivanko, Mário Medvec, Jozef Surmík, Matúš Hudý.

Počítadlo návštev
084357
Používateľov dnes : 9
Používateľov včera : 84
Tento rok : 8983
Celkom užívateľov : 84356
Návštevy dnes : 14
Celkový počet náhľadov : 294711
Kto je on-Line : 1
Vaša IP Adresa : 34.232.62.64
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá