www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Priatelia,

v piatok večer zasadal výbor a na programe zasadnutia boli znova veci , ktoré bolo potrebne spoločne prerokovať. V programe zasadnutia bolo spolu 10 bodov + nové došlé prihlášky za členov našej MO, takže spomeniem tu aspoň niektoré.

Na úvod prebehla tradičná kontrola uznesení + pošta odoslaná a došlá. Členovia výboru boli hlavným hospodárom oboznámení s prípravou na jarné zarybnenie revírov Kaprom K3,pstruhom dúhovým i vlastnými pstruhovými násadami.

Ďalej boli prerokované propozície na naše miestne preteky, ktoré sa uskutočnia 08.05.2022, už aj s tradičným gulášom pre všetkých zúčastnených.

Výbor bol ďalej informovaný o činnosti rybárskej stráže za I.štvrťrok 2022.

Z ďalších 8 bodov programu vyberiem len jeden. Výboru bola podaná informácia, že poniektorí naši členovia spochybňujú počet členov výboru, ktorý bol zvolený na členskej schôdzi vo februári.  Aby som uviedol veci na správnu mieru, podľa platných  Stanov slovenského rybárskeho zväzu z roku 2018 / dajú sa nájsť na stránke Mo Sabinov/ sa v Druhej časti v prvom oddieli v § 14 Členská schôdza (mestská konferencia) v bode 11. Členská schôdza, alebo mestská konferencia písmeno D) píše “ členská schôdza volí 5 – 21 členov výboru  a 3 – 5 členov kontrolnej komisie na funkčné obdobie 4 rokov. ( v stanovách z roku 2008, ktoré sú NEPLATNÉ, bol rozdiel v počte členov výboru, bolo to 7 – 21 ).

Všetci naši členovia so zakúpenou pstruhovou povolenkou si 16.04.2022 v sobotu ráno od 6,00 hod. budú môcť zachytať na poldroch  v Lipanoch, kde budú vysadené dvojročné násady pstruha dúhového.

 

Počítadlo návštev
057454
Používateľov dnes : 39
Používateľov včera : 90
Tento rok : 13576
Celkom užívateľov : 57453
Návštevy dnes : 146
Celkový počet náhľadov : 197985
Kto je on-Line : 1
Vaša IP Adresa : 3.236.50.252
Kamery Sabinov
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá