www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Priatelia,

prvý pracovný týždeň v roku 2022 sa začal a znovu prichádzajú na rad bežné denné povinnosti, aj keď časť našich členov bude v najbližších dňoch ešte sláviť vianočné sviatky podľa juliánskeho kalendára.

Po mesačnej prestávke sa na svojom prvom tohoročnom riadnom zasadaní opäť zíde výbor a spoločne prerokuje  body súvisiace jednak s prípravou  plánovanej februárovej  členskej schôdze a jej organizačného zabezpečenia, spolu s prípravou súvisiacich podkladov.

Rovnako bude vyhodnotené uznesenie z ČS 2021 a plnenie schváleného plánu hlavných úloh s hospodárením v minulom roku,  zarybňovanie v roku 2021 a plán  zarybnenia na rok 2022.

Vyhodnotí sa brigádnická činnosť a kultúrno – športová činnosť  v roku 2021, spolu s činnosťou rybárskej stráže a pripravia sa plány brigád a športovej činnosti na tento rok.

Pri rozpočte na rok 2022 sa prerokuje a doplní aj plán opráv v Rybárskom dome,  rekonštrukčných prác, opráv a údržby na našich revíroch.

 Vrátime sa k schválenému  Plánu hlavných úloh výboru MO na rok 2022, k informácii o výsledkoch inventarizácie majetku za rok  2021 a k niekoľkým ďalším  bodom vyžadujúcim si kolektívne prejednanie.

Všetci to  iste vieme, ale pre istotu to  najmä našim novým členom pripomíname, že vždy do 15. januára je povinnosť odovzdať vyplnené záznamy o úlovkoch  za minulý rok.   

Potom začneme s predajom rybárskych povolení na rok 2022 rovnakou formou ako v minulom roku, teda  elektronickou úhradou na náš účet,  podľa postupov uvedených v Obežníku č 2/2021 na našej stránke.

Počítadlo návštev
064750
Používateľov dnes : 50
Používateľov včera : 70
Tento rok : 20872
Celkom užívateľov : 64749
Návštevy dnes : 167
Celkový počet náhľadov : 221245
Kto je on-Line : 1
Vaša IP Adresa : 3.239.4.127
Kamery Sabinov
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá