www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Priatelia,

včera teda v pondelok 7.6.2021, zasadal výbor a riešil veci ktoré bolo v záujme   našej MO potrebné spoločne prejednať a v krátkosti prinášame niekoľko informácií z jeho priebehu.

V rámci došlej pošty boli prejednané šesť došlé prihlášky za členov našej MO a všetky boli výborom schválené, takže záujemcovia teraz absolvujú vedomostný test a po jeho úspešnom zvládnutí budú si môcť elektronicky vybavovať ostatné doklady na lov rýb.

Ďalej výbor po zvážení všetkých pre a proti rozhodol, že toho roku nebude organizovať Deň pri vode pre zdravotne postihnuté deti, ani našu známu Detskú 24 hodinovku pre malých rybárskych pretekárov.

Namiesto pôvodne plánovaného detského víkendu, tak v nedeľu 4. júla 2021 budú na štrkovisku č.2 v Rožkovanoch usporiadané naše miestne preteky, ktoré budú mať niekoľko odlišností v porovnaní s predošlými pretekmi.

Koncom júna budú na našej stránke zverejnené propozície týchto pretekov, aby sa členovia  s nimi oboznámili a následne aj zúčastnili samotných pretekov.

Pani účtovníčka predložila výboru ekonomické informácie a z výsledkov inventarizácie  a čísel ročnej závierky za rok 2020 vyplynulo, že sme opäť dobre hospodárili a skončili sme v plusových číslach.

Rovnako bola predložená informácia kontrolnej komisie o výsledkoch kontroly ktorá bola vykonaná  za rok 2020 a výbor prijal  opatrenia, aby sa predišlo vytýkaným  zisteniam a aby sa už neopakovali.

Riešila sa tiež funkcia vedúceho RS a správcu Rybárskeho domu, ktoré ostali uvoľnené kvôli dlhodobej práci v zahraničí a v tejto situácii sa výboru podarilo odsúhlasiť nového správcu Rybárskeho domu, nového vedúceho RS sa zatiaľ nepodarilo doriešiť.

Boli podané informácie o vykonaných brigádach na VN Jakubovany, na štrkovisku Orkucany, v liahni Orkucany, o pripravovanom školení obslúh elektrických zlovovacích agregátov, o jarnom kole ligy plaváčkárov, ktorá sa konala na   Môťovej nádrži a naše družstvo sa delí o 8-9 miesto.

Počítadlo návštev
032650
Používateľov dnes : 57
Používateľov včera : 69
Tento rok : 16160
Celkom užívateľov : 32649
Návštevy dnes : 197
Celkový počet náhľadov : 116422
Kto je on-Line : 2
Vaša IP Adresa : 3.235.227.117
Kamery Sabinov
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá