www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Priatelia,

blíži sa Veľká noc a po nej aj začiatok tohoročnej novej pstruhovej sezóny, o ktorej bol aj jeden bod programu plánovaného zasadania výboru.

Zasadanie bolo atypické na diaľku, emailami a telefónmi, no účel sa splnil a prejednali sa všetky plánované otázky.

Otvorenie pstruhovej sezóny ako sme ho poznali z minulých rokov v tomto roku nebude, plánovaný pstruh dúhový bude nasadaný do VN Jakubovany a lov bude možný pri dodržaní opatrení Ústredného krízového štábu SR a vlády SR na predchádzanie vzniku a zabránenie šírenia ochorenia COVID-19.

Výbor preto vyzýva všetkých svojich členov k zodpovednosti, aby v záujme ochrany svojho zdravia a zdravia ostatných aj pri rybolove dodržiavali opatrenia a odporúčania ako je napr. zákaz vychádzať a pohybovať sa na verejnosti bez prekrytia horných dýchacích ciest, dodržiavanie rozstupov a nezhromažďovanie sa viacerým loviacim osobám spolu na jednom mieste.

Plánované športové akcie na najbližšie týždne (otvorenie pstruhovej sezóny, miestne májové preteky) sa predbežne rušia a o prípadnej zmene budeme informovať našich členov

Zosúladenie a doplnenie Obežníka o nové platby podľa Smernice oplatení zápisného, členských príspevkov a o vydávaní povolení na rybolov sa nebude realizovať, nakoľko je už vydaných vyše 2/3 povolení na tento rok a nové poplatky sa tak zapracujú až do obežníka na budúci rok.

Kúpa nového agregátu pre hospodársky úsek na zlovovanie rýb je odsúhlasená, je potrebné zabezpečiť aby nový prístroj bol kvalitný, mal garantovanú záruku aj pozáručný servis na Slovensku.

Výbor prerokoval a odsúhlasil prihlášky nových členov a tak po absolvovaní testov si môžu robiť ďalšie kroky k získaniu rybárskych dokladov.

Všetci ktorí majú testy za sebou, môžu poslať fotografie do členského preukazu a zrealizovať platby podľa Obežníka č.2/2019 alebo aj podrobnejšieho Obežníka č.2/2018. Prípadné nejasnosti môžu konzultovať telefonicky alebo emailom.

Preberanie povolení bude naďalej prebiehať v predajni Akvaristika a člen pri preberaní dokladov sa preukáže svojim členským preukazom.

V tejto čudnej situácii sa opäť obraciame na našich členov a priateľov rybárskeho športu, aby nezabúdali na možnosť darovania svojich 2% z už zaplatenej dane na plánované dve detské akcie v lete.

Počítadlo návštev
038767
Používateľov dnes : 62
Používateľov včera : 83
Tento rok : 22277
Celkom užívateľov : 38766
Návštevy dnes : 234
Celkový počet náhľadov : 134134
Kto je on-Line : 1
Vaša IP Adresa : 3.236.239.91
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá