www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Brigády

Brigády

Priatelia,

ako sme tu už spomínali, túto sobotu dňa 26. júna 2021, bude sa na štrkoviskách Rožkovany konať brigáda zameraná na pokosenie veľkej trávy.

Brigádnikov je našťastie nahlásených dosť, takže veríme že brigáda sa vydarí, splní svoj účel a na blížiace sa naše miestne preteky budú brehy pekne vykosené.

Zároveň žiadame našich členov, aby v prípade potreby uvoľnili miesto na kosenie, nech brehy okolo štrkovísk sú súvisle pokosené.

Priatelia,

aby sa informácia o avízovanej brigáde pred miestnymi pretekmi dostala skôr medzi kolegov rybárov, už teraz dávame všetkým našim členov na vedomie, že v sobotu dňa 26. júna 2021 sa na štrkoviskách Rožkovany uskutoční brigáda zameraná na pokosenie brehov okolo štrkovísk.

Členovia  ktorí nemajú ešte odpracované  brigády  sa už odteraz môžu hlásiť na túto brigádu u nášho hospodára Š. Dvorščáka na tel. 0907 188 329,  kde im podá bližšie informácie. 

Priatelia,

máme tu ešte jednu informáciu, ktorú nám poslal hospodár na štrkovisku Orkucany, aby sme ju aj keď trochu neskôr, predsa len zavesili na web.

Zajtra, teda v sobotu  29.5.2021, bude hneď zrána na štrkovisku v Orkucanoch prebiehať kosenie brehov profesionálnou kosiacou technikou a tak žiadame našich členov, ktorí tam plánujú zajtra  loviť, aby na nevyhnutne krátky čas uvoľnili priestor pre túto techniku.  

Ďakujeme za pochopenie.    

Oznamujeme našim členom, ktorí si chcú odpracovať svoje brigádnické hodiny, že príležitosť budú mať opäť v sobotu 12. septembra 2020, kedy je naplánovaná ďalšia brigáda na štrkovisku Orkucany.

Predmetom bude kosenie brehov štrkoviska a podrobnejšie informácie o brigáde poskytne záujemcom hospodár Štefan Dvorščák na tel. 0948 514 182.

Oznamujeme  našim členom, že v sobotu 1.8.2020 je na VN Jakubovany plánovaná brigáda na pokosenie brehov nádrže.

Záujemcovia o odpracovanie brigády sa môžu nahlásiť u hospodára p. Štefana Dvorščáka na tel. 0948 514 182.

 

Počítadlo návštev
032650
Používateľov dnes : 57
Používateľov včera : 69
Tento rok : 16160
Celkom užívateľov : 32649
Návštevy dnes : 195
Celkový počet náhľadov : 116420
Kto je on-Line : 2
Vaša IP Adresa : 3.235.227.117
Kamery Sabinov
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá