www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Brigády

Brigády

Priatelia,

teploty nám pomaly ale isto už klesajú  na nulu, rybárska sezóna 2021 a lov dravcov  vrcholí  a z plánovaného zarybnenia na tento rok, nám ostáva už splniť iba zarybnenie  našich revírov šťukou severnou.

V tomto chladnejšom jesennom období, okrem rybačky, k nám prichádza čas na  pravidelné jesenné upratovanie, aby  skoršia zima nás náhodou neprekvapila a aby ako poriadni gazdovia sme do príchodu snehu stihli upratať aj okolie nášho majetku.  

Hlavný hospodár preto oznamuje našim členom, ktorí si nestihli splniť ešte svoje brigádnické povinnosti za tento rok, že budúcu sobotu dňa 23.10.2021 majú šancu to napraviť, lebo bude sa konať brigáda okolo liahne Orkucany.

Záujemcovia nech sa hlásia na tel. 0907 188 329 u hospodára a ten im poskytne podrobnejšie informácie o tejto plánovanej brigáde.   

Oznamujeme našim členom, že na túto sobotu – dňa 21.8.2021, hlavný hospodár zvoláva brigádu za účelom vysadenia pstruhov z liahne v Orkucanoch, do našich pstruhových revírov.

Záujemcovia o brigádu sa môžu  prihlásiť u hospodára p. Dvorščáka na tel. 0907 188 329.

Poprosíme nahlásiť sa podľa možnosti čím skôr, aby si podľa počtu brigádnikov vedel hospodár presnejšie zorganizovať toto vysádzanie.

Pri nahlásení všetci záujemcovia dostanú zároveň aj podrobnejšie informácie o pripravovanej brigáde.

Priatelia,

ako sme tu už spomínali, túto sobotu dňa 26. júna 2021, bude sa na štrkoviskách Rožkovany konať brigáda zameraná na pokosenie veľkej trávy.

Brigádnikov je našťastie nahlásených dosť, takže veríme že brigáda sa vydarí, splní svoj účel a na blížiace sa naše miestne preteky budú brehy pekne vykosené.

Zároveň žiadame našich členov, aby v prípade potreby uvoľnili miesto na kosenie, nech brehy okolo štrkovísk sú súvisle pokosené.

Priatelia,

aby sa informácia o avízovanej brigáde pred miestnymi pretekmi dostala skôr medzi kolegov rybárov, už teraz dávame všetkým našim členov na vedomie, že v sobotu dňa 26. júna 2021 sa na štrkoviskách Rožkovany uskutoční brigáda zameraná na pokosenie brehov okolo štrkovísk.

Členovia  ktorí nemajú ešte odpracované  brigády  sa už odteraz môžu hlásiť na túto brigádu u nášho hospodára Š. Dvorščáka na tel. 0907 188 329,  kde im podá bližšie informácie. 

Priatelia,

máme tu ešte jednu informáciu, ktorú nám poslal hospodár na štrkovisku Orkucany, aby sme ju aj keď trochu neskôr, predsa len zavesili na web.

Zajtra, teda v sobotu  29.5.2021, bude hneď zrána na štrkovisku v Orkucanoch prebiehať kosenie brehov profesionálnou kosiacou technikou a tak žiadame našich členov, ktorí tam plánujú zajtra  loviť, aby na nevyhnutne krátky čas uvoľnili priestor pre túto techniku.  

Ďakujeme za pochopenie.    

Počítadlo návštev
038767
Používateľov dnes : 62
Používateľov včera : 83
Tento rok : 22277
Celkom užívateľov : 38766
Návštevy dnes : 229
Celkový počet náhľadov : 134129
Kto je on-Line : 2
Vaša IP Adresa : 3.236.239.91
Kamery Sabinov
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá