www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Obežníky

Obežníky

Priatelia,

všetci   by ste už  v tomto čase mali mať v rukách Obežník č.2/2020, s  cenami známok, povolení a poplatkov na rok 2021, ktorý sme na domáce adresy rozposlali poštou a preto k nemu zopár poznámok.

Ako ste s všimli, obežník oproti roku 2020 neobsahuje nijaké podstatné zmeny, ceny a poplatky sa tiež nemenili, iba sme kvôli nepredvídateľnosti situácie a možným obmedzujúcim opatreniam, pristúpili k elektronickým úhradám, ktoré už bežali aj v tomto roku.

Tí ktorí nemajú prístup na internet nech opäť poprosia členov rodiny alebo priateľov, aby tú úhradu urobili z ich elektronického účtu najlepšie do stredy týždňa, aby nám platba došla do piatku a aby cez víkend sa mohli pripraviť doklady.

Keď platba od člena príde neskôr, doklady sa mu budú pripravovať až cez ďalší víkend, takže poprosíme o trochu disciplíny a bude sa nám lepšie robiť, bez zbytočnej nervozity.

Ak by sa stalo, že ste uhradili všetko včas a nasledujúcu stredu nebudete ešte mať vystavené svoje doklady, došlo pravdepodobne k nejakej chybe a preto rovnako ako pri overovaní počtu svojich odpracovaných brigádnických hodín, zavolajte po práci (po 18.00 hod),  nášho pokladníka p. Petra Čuba na tel. 0918 596 676, aby ste spolu problém vyriešili.  

Chceme ešte trochu spresniť informáciu v Obežníku, že naše členky ženy pri kúpe miestneho kaprového povolenia dostanú miestne pstruhové povolenie za odvod. Tento odvod činí 2,00 € a treba ho uhradiť spolu s ostatnými cenami a poplatkami.

Potom ho členka (ktorá má odpracované brigády) spolu so  skratkou MPD uvedie v poznámke pre príjemcu spolu s ostatnými svojimi údajmi: meno, priezvisko, rok narodenia, CD, P, M, MKD, MPD.

Z tejto správy pre prijímateľa a celkovej sumy úhrady vyššej o 2,00€ pokladník zistí, že členka má odpracované brigády, že hradí si členské, poštovné, manipulačné, miestne kaprové a miestne pstruhové povolenie a na základe toho vystaví jej doklady na rybolov na rok 2021.

Preberanie vystavených rybárskych dokladov bude vždy stredu od 16.00 do 19.00 hod v Rybárskom dome,  kde si budete môcť zakúpiť aj štátny rybársky lístok a zároveň si prevezmete aj Plán brigád a Plán športovej činnosti na rok 2021.

Doklady budú vystavené vždy  iba členom, ktorých platby prišli na účet MO do piatku bežného týždňa, takže neskoršie úhrady budú vybavené až týždeň neskôr. 

Zároveň žiadame našich členov, aby svoje platby nám začali na účet posielať až po ukončení tohto kalendárneho roka, teda po 1. januári 2021, kvôli poriadku v účtovníctve.

Počítadlo návštev
036122
Používateľov dnes : 70
Používateľov včera : 90
Tento rok : 19632
Celkom užívateľov : 36121
Návštevy dnes : 265
Celkový počet náhľadov : 126320
Kto je on-Line : 4
Vaša IP Adresa : 34.239.177.24
Kamery Sabinov
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá