www.mosrzsabinov.sk
Dátum – čas

Menu
Skupiny článkov
Zmeny v zákone a vyhláške
Mapa Sabinova – Rybársky dom
Panoráma – VN Jakubovany
pri Sabinove
Vodná nádrž Jakubovany pri Sabinove
Kurzový lístok

Informacie

Informacie

1 2 3 8

ZÁKAZ RYBOLOVU NA ŠTRKOVISKU  v Orkucanoch podľa §20 ods.3 zákona 216/2018 Z.z. o rybárstve.

Dňa 26.11.2023 (nedeľa) bude na štrkovisku Orkucanoch na strane od rieky  Torysa  ZÁKAZ RYBOLOVU od 08:30 do 15:00 z dôvodu konania športového rybárskeho preteku.

Prosíme Vás o rešpektovanie tohto zákazu, v opačnom prípade to môže byť rybárskou strážou vyhodnotené ako porušenie zákona o rybárstve.

V duchu tradície zavedenej sabinovskými rybárskymi predkami ešte v minulom storočí, sa v závere tohoročnej rybárskej sezóny opäť stretli rybári a priatelia rybárskeho športu, aby spoločne pri dobrom jedle a dobrej muzike strávili príjemný večer na Rybárskej večeri. 

Históriu tu nebudeme rozoberať, ale skalní priaznivci vedia, že ide o jednu z najstarších kultúrno-spoločenských akcií usporadúvanú rybármi v Sabinove, známu hlavne svojimi rybacími špecialitami, veselou polnočnou tombolou  ( 49 cien) a najmä pohodovou atmosférou.

Tohoročná Rybárska večera sa uskutočnila v sobotu 18.11.2022  v estrádnej sále MsKS v Sabinove. Do tanca nám hrala dvojica PETER@PATRIK  MUSIC TEAM.  Zábava bola taká dobrá , že skončila v neskorých raných hodinách.  Kto nebol môže ľutovať. 

Na záver by sme chceli poďakovať sponzorom, ktorí prispeli  cenami  do tomboly : Primátorovi mesta Sabinov, Primátorovi mesta Lipany, Starostovi obce Rožkovany, Lekárni MARKO Šarišské Michaľany, MO SRZ Orlov, MO SRZ Prešov,  Rybárskym Potrebám Patricia Matolová , rybárskym potrebám Fishfun, firmám  CERVA, Polomský s.r.o., Rypomix, Ján Semančík, Sergio s.r.o., Pekárni Pečovská Nová Ves, Mobilcentrum SB, Fotoslužbe Sabinov, Pedikúre Karakay, Kozmetike Pistráková, Kozmetike Lenka, Sporttim Sabinov, Kvety Aris, Jimmy s Family, ako aj osobám pán Dvorščák, pán Čarný, pán Nemčík, pani Čubová , pani Stašíková, pán Hlista.  Ešte raz ĎAKUJEME 

 

Dňa 22.10.2023 sa uskutočnil posledný pretek tohoročnej sezóny na položenú a feeder. V daždivom počasí súťažilo 22 pretekárov. Pomaly každý pretekár chytil rybu, no boli aj taký, ktorým sa to nepodarilo. Najviac sa darilo týmto trom pretekárom 1.miesto Jaro Trojanovič váha 17.07 kg ,2. miesto Martin Mikluš  váha 15,13 kg a 3.miesto Erik Mihok váha 12,49 kg. Všetci traja si odniesli poháre + hodnotné rybárske vecné ceny.( bivak, rybárske kreslo, veľký rybársky podberák, rybársku vaničku , kvalitný navijak , 4 m tunel na prechovávanie rýb). Chcel by som sa poďakovať našej miestnej organizácii, že umožnila takúto akciu uskutočniť. Chcel by som sa poďakovať aj sponzorom Rybárskym potrebám Patricia Matolová a p.Mihokovi. 

A na záver ďakujem  všetkým zúčastneným a výhercom ešte raz GRATULUJEM  

1 2 3 8
Počítadlo návštev
109476
Používateľov dnes : 27
Používateľov včera : 128
Tento rok : 34102
Celkom užívateľov : 109475
Návštevy dnes : 89
Celkový počet náhľadov : 370201
Kto je on-Line : 1
Vaša IP Adresa : 3.239.2.192
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Ako sa Vám páčia nové stránky?
Cestovný poriadok SK
Počasie

Kniha FLASH – Pre rybárov
Ako sa stať členom MO SRZ
TV relácia – Na rybách
MRK.CZ – Rybárske videá